Доставка вантажів у будь-яку точку земної кулі ukr | rus | eng
   
   
 
Головна Вантажні перевезення Зберігання Упакування Страхування Митниця
Вантажні перевезення
Вантажні перевезення
Автомобільні
Авіаційні
Залізничні
Морські
Мультимодальні
Особливі вантажі
 
Автомобільні перевезення вантажів

Автомобільні перевезення вантажів - найбільш затребуваний вид перевезень завдяки швидкості доставки великих партій вантажів, маневреності, мобільності та економічності. Розгалужена мережа автомагістралей дозволяє доставляти вантажі безпосередньо «від дверей – до дверей». Автоперевезення дозволяють забезпечити найбільш високий рівень контролю за місцезнаходженням вантажів під час перевезень.

Партнери компанії «Карго Сервіс» мають великий парк автомобілів для перевезення різних видів вантажів: фургони об’ємом до 160 м³, вантажопідйомністю до 30 тонн, спеціальний рухомий склад для перевезення швидкопсувних вантажів, небезпечних, негабаритних і важких вантажів, автомобілів, морських контейнерів та інших вантажів.

Компанія здійснює як внутрішні перевезення вантажів, так і міжнародні, як разові перевезення збірних вантажів, так і працює на довгостроковій основі.

Також компанія надає транспортно-експедиційні послуги. Фахівці компанії розробляють маршрути автоперевезень у відповідності до інтересів та побажань клієнтів. Перевезення вантажів контролюються на всіх етапах. Компанія гарантує доставку вантажів до місця призначення в погоджені терміни. Керування й контроль за автотранспортом здійснюється з використанням GPS-навігації.

Завантажити

Параметри автопоїздів (російською мовою)

 31 kB Параметри автопоїздів (російською мовою)
вгору

Міжнародні перевезення


Компанія «Карго Сервіс» здійснює міжнародні автомобільні перевезення в країни СНД, Європи та Азії, а також у зворотних напрямах.

Компанія надає весь комплекс послуг «від дверей до дверей» з використанням різноманітних видів автотранспорту.

Для здійснення міжнародних перевезень компанія надає послуги з митного оформлення експортних, імпортних і транзитних вантажів.

Надійні й перевірені партнери та агенти в багатьох країнах світу дозволяють нашій компанії професійно й оперативно організувати доставку вантажів наших клієнтів.

вгору
Внутрішньодержавні перевезення

Досвід співробітників компанії «Карго Сервіс», мережа надійних партнерів дозволяють виконувати автомобільні вантажоперевезення по Україні будь-якої складності за зручними для клієнтів схемами.

вгору
Рефрижераторні перевезення

Компанія «Карго Сервіс» доставляє вантажі своїх клієнтів з дотриманням відповідних температурних режимів.

Для доставки вантажів у режимах охолодження, обігріву або глибокої заморозки компанія використовує спеціальний рухомий склад:

  • рефрижератори з холодильним устаткуванням,

  • двокамерні рефрижератори з одночасною підтримкою плюсових і мінусового температурних режимів,

  • двоярусні рефрижератори,

  • ізотермічні фургони.

Компанія надає послуги з питань одержання ветеринарних дозволів, проходження вантажів через служби ветеринарного контролю й митні органи.
вгору
Консолідація збірних вантажів

Компанія «Карго Сервіс» консолідує невеликі партії вантажів від декількох відправників на складі та перевозить їх по одному транспортному документу.

Вантажі проходять складську обробку та зберігаються до об'єднання з іншими вантажами для транспортування до місця призначення. Це дозволяє власникам вантажів заощадити кошти на вантажоперевезеннях малогабаритних вантажів або під час перевезення постійних невеликих партій товарів.

Перевезення збірних вантажів здійснюються на консолідаційні склади в країнах Європи, Азії, України, СНД, з якими компанія має партнерські відносини.

На складі консолідації вантажі перевіряються за вагою, об’ємом, кількістю місць.

вгору
 
Інформація
Корисні матеріали
Контакти
Замовлення
Зробити замовлення Ви можете безпосередньо з сайту
 

 

Запитайте:
 Ім'я
 E-mail


E-mail:

Телефон +380 44 451 55 85


Доставка вантажів у будь-яку точку земної кулі

 
 
  Головна | Вантажні перевезення | Зберігання | Упакування | Страхування | Митне оформлення | Корисні матеріали | Контакти | Замовлення  
 

Copyright by: Cargo Service, Co. Kyiv, Ukraine. © 2010.  All rights reserved.

Усі права на сайт належать компанії "Карго Сервіс". м. Київ, Україна.

Webmaster