Доставка вантажів у будь-яку точку земної кулі ukr | rus | eng
   
   
 
Головна Вантажні перевезення Зберігання Упакування Страхування Митниця
Вантажні перевезення
Вантажні перевезення
Автомобільні
Авіаційні
Залізничні
Морські
Мультимодальні
Особливі вантажі
 
Авіаційні перевезення вантажів
Компанія «Карго Сервіс» надає послуги з авіаперевезень генеральних, небезпечних, негабаритних, швидкопсувних вантажів дипломатичних, живих вантажів, а також особистих речей у будь-яких міжнародних та українських напрямках.

Авіаперевезення – це найбільш оперативний спосіб доставки вантажів до місця призначення.

Мережа надійних партнерів компанії по всьому світові дозволяє швидко і якісно транспортувати вантажі наших замовників авіатранспортом у будь-яку точку земної кулі.

Фахівці компанії виберуть найбільш оптимальний маршрут для перевезення Ваших вантажів.

Вантажні авіаперевезення компанія може здійснювати по наступних схемах:

 • від аеропорту до аеропорту,

 • від дверей до дверей,

 • від дверей до аеропорту призначення,

 • від аеропорту відправлення вантажу до дверей,

 • в іншій погодженій формі.

Завантажити    
Схеми розташування та габаритні розміри вантажних відділень повітряних суден (російською) 2,5 MB Схеми розташування та габаритні розміри вантажних відділень повітряних суден (російською)

Засоби пакетування авіаційних вантажів (російською)

530 kB Засоби пакетування авіаційних вантажів (російською)
вгору
Генеральні вантажі

До генеральних вантажів відносяться вантажі, які можуть бути пораховані, вантажі, упаковані в тару або штучні вантажі, у тому числі:
 • металопродукція,

 • рухомі технічні засоби,

 • залізобетонні вироби й конструкції,

 • контейнери,

 • у транспортних пакетах (на піддонах, без піддонів, в обв'язці, в плівці й т.п.),

 • в упакуванні (в ящиках, мішках, бочках, тюках і т.п.),

 • катано-бочкові (бочки, барабани різних конструкцій з різними вантажами, кошики), великогабаритні та великовагові,

 • лісоматеріали (круглий ліс, пиломатеріали, фанера, плити ДСП, ДВП, OSB та ін.).

Генеральні вантажі доставляються однією транспортною одиницею (контейнером, автопоїздом, вагоном).

вгору
Небезпечні вантажі

До небезпечних вантажів відносяться речовини, матеріали, вироби, відходи виробництва й іншої діяльності, які в силу належних їм властивостей і особливостей при наявності певних факторів у процесі транспортування, при виконанні вантажно-розвантажувальних робіт і зберіганні можуть завдати шкоди навколишньому середовищу, стати причиною вибуху, пожежі або ушкодження транспортних засобів, будинків і споруд, а також загибелі, травм, отруєнь, опіків або захворювань людей, тварин та птахів.

Досвід компанії «Карго Сервіс» свідчить: більшість таких вантажів можна безпечно перевозити повітряним транспортом за умови, що вони правильно упаковані та дотримані відповідні обмеження по кількості та вазі в кожному вантажному місці.

Завантажити
Закон України "Про перевезення небезпечних вантажів" 12 kB Закон України "Про перевезення небезпечних вантажів"
вгору
Негабаритні і великовагові вантажі

Одне місце вантажу масою більше 80 кг вважається великоваговим, а вантаж, розміри одного місця якого перевищують габаритні розміри завантажувальних люків і вантажних відсіків пасажирських повітряних суден, - великогабаритним.

Перевезення великовагових і великогабаритних вантажів, що перевищують зазначену масу й габарити, може здійснюватися вантажними або спеціально обладнаними для цих цілей повітряними суднами.

Великовагові вантажі без тари повинні пред'являтися до перевезення змонтованими на спеціальних піддонах або повинні бути постачені прокладними матеріалами у вигляді дерев'яних брусів або дощок з таким розрахунком, щоб навантаження на підлогу повітряного судна не перевищувала встановленої норми й забезпечували можливість роботи вантажно-розвантажувальних механізмів.

Для перевезення негабаритних вантажів загальноприйняті способи доставки не підходять. Ця робота вимагає спеціальних методів, професійних знань, багатопрофільного досвіду й інженерної кваліфікації фахівців, що забезпечують перевезення.

Компанія «Карго Сервіс» пропонує клієнтам авіаперевезення вантажів різних габаритів, параметрів і конфігурації. Для цього використовуються сучасні транспортні літаки вантажопідйомністю до 250 тонн.

вгору
Швидкопсувні вантажі

До перевезення повітряним транспортом допускаються тільки доброякісні швидкопсувні вантажі, які при транспортуванні в обумовлений термін не втратять своїх якостей.

Швидкопсувні вантажі повинні бути упаковані в стандартну тару й відповідати вимогам технічних умов.

вгору
Дипломатичні вантажі

Компанія «Карго Сервіс» приймає до перевезення всіма видами транспорту вантажі, що проходять по лінії посольств і представництв міжнародних організацій в Україні:

 • несупроводжувану дипломатичну пошту й вантажі,

 • товари, призначені для офіційного користування представництвами іноземних держав в Україні,

 • товари, переміщувані представництвами міжнародних, міжурядових організацій в Україні,

 • товари для особистого користування працівників представництв іноземних держав і організацій, переміщувані в несупроводжуваному багажі.

вгору
Живі вантажі

До живих вантажів відноситься будь-яка живність (великі й дрібні тварини, хутрові звірі, птахи, риби, раки, бджоли, змії, лабораторні тварини та інші).

Живі вантажі приймається до перевезення тільки при наявності ветеринарних дозволів (сертифікатів), а в необхідних випадках і дозволів органів карантинної служби.

Хутрові звірі, які розводяться в умовах кліткового утримання на фермах, перевозяться спеціальними рейсами в транспортних клітках.

Дрібні тварини й птахи можуть перевозитися без супроводу при строгому дотриманні правил їхнього перевезення.

Пакети із бджолами приймаються до перевезення без супроводу у міцних фанерних ящиках, вентиляція яких здійснюється через спеціальну металеву сітку або через вузькі щілини.

Перевезення живого вантажу здійснюється тільки прямими рейсами.

Компанія «Карго Сервіс» може взяти на себе оформлення дозвільних і ветеринарних документів, а також надати для перевезення живих вантажів спеціальні засоби (клітки, палети, контейнери і т.п.) та допоміжне устаткування до них, необхідні корми, питну воду, інвентар для годівлі й поїння під час перевезення, підстилкові й кріпильні матеріали, ветеринарну аптечку й спецодяг для супровідних.

вгору

Особисті речі


Компанія «Карго Сервіс» надає комплексні послуги по перевезеннях особистих речей фізичних осіб, які не є товарною партією. Будь-який ваш багаж буде доставлений до місця призначення в зазначений термін.

При необхідності ваші особисті речі будуть упаковані, застраховані й пройдуть митне оформлення.

вгору
Експрес-доставка

Компанія «Карго Сервіс» надає послуги по експрес-доставці кореспонденції, посилок і вантажів по Україні та всьому світові.
м
Чартерні перевезення вантажів

Компанія «Карго Сервіс» доставляє експортні, імпортні й транзитні вантажі чартерними авіарейсами з аеропортів України в більшість аеропортів світу та з аеропортів світу в Україну.

Компанія доставить Ваші вантажі до літака, оформить всі необхідні дозвільні документи на політ по маршруту, здійснить митне оформлення вантажів, застрахує вантажі та надасть інші погоджені послуги.

вгору
 
Інформація
Корисні матеріали
Контакти
Замовлення
Зробити замовлення Ви можете безпосередньо з сайту
 

 

Запитайте:
 Ім'я
 E-mail


E-mail:

Телефон +380 44 451 55 85


Доставка вантажів у будь-яку точку земної кулі

 
 
  Головна | Вантажні перевезення | Зберігання | Упакування | Страхування | Митне оформлення | Корисні матеріали | Контакти | Замовлення  
 

Copyright by: Cargo Service, Co. Kyiv, Ukraine. © 2010.  All rights reserved.

Усі права на сайт належать компанії "Карго Сервіс". м. Київ, Україна.

Webmaster